Ocena: 

  Grill elektryczny SEVERIN PG 8138 "SEVO Smart Control GT"

  SEVERIN
  Nr indeksowy: PG 8138

  SEVERIN SEVO Smart Control GT to stołowa wersja grilla SEVO GTS. Grill nie posiada stojaka, jego przeznaczenie to grillowanie na domowym stole bądź w ogrodzie. Dodatkowo wersja Smart Control posiada inteligentną aplikację do sterowania grillem, która pomoże nam przygotować nawet najtrudniejsze dania. Aplikacja posiada przepisy jak i podaje w czasie rzeczywistym temperaturę grillowanych potraw na naszym smartfonie. Nie ważne czy jesteś weekendowym sympatykiem grillowania czy profesjonalnym grill masterem - SEVERIN ma w swojej bogatej ofercie produkt, który sprosta właśnie Twoim oczekiwaniom.

   

  Cena brutto: 2 999,00 zł

  Szybki kontakt

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt
  miniatura7

  Smart Control

  Grill elektryczny SEVERIN Smart Control SEVO GT posiada dedykowaną, inteligentną aplikację do sterowania grillem. W aplikacji znajdziemy mnóstwo przepisów na grillowane potrawy, a kiedy wybierzemy już jeden z nich, aplikacja przeprowadzi nas krok po kroku, tak aby nawet najtrudniejsze dania nie sprawiały problemu. Po zainstalowaniu aplikacji nasz smartfon zamienia się w pilota do sterowania grillem a aplikacja w czasie rzeczywistym wyświetla temperaturę grillowanych potraw.  


  miniatura 1
  Boost Zone

  Aby przyrządzić idealnego steka rare lub medium rare potrzebujemy grilla, który rozgrzewa się do wysokiej temperatury. Technologia Boost Zone pozwala na osiągnięcie temperatury 500 stopni dzięki podwójnej grzałce, zajmującej połowę powierzchni grillowej grilla SEVO GT. Grill nadaje się zarówno do krótkiego smażenia potraw w wysokiej temperaturze np. steki lub do długiego pieczenia pod przykryciem dań takich jak żeberka czy szarpana wołowina. Zakres temperatur to od 0 do 500 stopni (maksymalna temperatura grillowania przy zamkniętej pokrywie to 320 stopni.)   miniatura 2
  Dwuczęściowy ruszt

  Grill elektryczny SEVERIN SEVO GT posiada ruszty z prętów stali szlachetnej. Ruszty wykonane ze stali nagrzewają się dużo szybciej niż ruszty żeliwne, co gwarantuje wydajniejszą pracę grilla. Dwa oddzielne moduły rusztów sprawiają, że montaż jest bardzo prosty. Po skończonym grillowaniu poczekaj aż ruszty ostygną po czym wyciągnij je i umyj ręcznie albo w zmywarce. Ruszty są wykonane bardzo solidnie co gwarantuje długi czas użytkowania.


  Tacka ociekowa na tłuszcz

  Co sprawia że jedzenie grillowane na grillu elektrycznym SEVERIN SEVO GT jest smaczne i soczyste? Na dnie piekarnika grilla znajduje się tacka, która pełni funkcję zbiornika na wodę oraz tacki ociekowej na tłuszcz. To właśnie para wodna z tej tacki sprawia, że jedzenie nie wysycha podczas grillowania. Na tacy znajdują się 3 aromatyzery, których zadaniem jest odparowywanie tłuszczu i marynat z powrotem do grillowanych potraw. Nadmiar tłuszczu miesza się w tacy ociekowej z wodą co zapobiega przypalaniu się i znacznie ułatwia czyszczenie grilla po skończonym użytkowaniu.


  Wbudowany termometr oraz regulator czasu

  Grill elektryczny SEVERIN SEVO GT posiada dwa termometry. Pierwszy z nich to termometr wbudowany w przedni panel o zakresie pomiaru od 80 do 500 stopni, z postępem co 10 stopni, który wskazuje temperaturę wewnątrz piekarnika. Drugi to termometr z wbijaną sondą o zakresie pomiaru od 0 do 300 stopni, z postępem co 1 stopień, który służy do mierzenia temperatury grillowanych potraw. Dodatkowo zewnętrzny termometr poinformuje nas sygnałem akustycznym kiedy potrawy osiągną pożądaną temperaturę. Wyświetlacz OLED posiada funkcję zintegrowanego zegara do regulowania czasu pracy urządzenia. 

  SafeTouch

  Obudowa grilla SEVO GT jest minimalistyczna, nowoczesna i bardzo stylowa. Idealnie prezentuje się na tarasie czy w ogrodzie. Obudowa nie dość, że wygląda świetnie to została wykonana w technologii SafeTouch. Technologia ta zapobiega nagrzewaniu się obudowy grilla, tym samym gwarantuje bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim bliskim podczas grillowania. Owszem podczas grillowania w wysokich temperaturach obudowa będzie wyczuwalnie ciepła, ale nigdy na tyle gorąca aby poparzyć.  Specyfikacja dla grilla PG 8107 SEVO GT:

  • Moc: 3000 W
  • Materiał wykonania/ kolor: stal nierdzewna / czarny
  • Powierzchnia grillowania: 41,50 cm x 31,50 cm (ok. 1307 cm2)
  • Podświetlany pierścień LED: gotowość: kolor niebieski, tryb LowZone: kolor fioletowy, tryb HotZone: kolor pomarańczowy, tryb BoostZone: kolor czerwony
  • Pomiar temperatury produktu podczas grillowania: tak, za pomocą 2 termometrów (10°C – 300°C)
  • Timer: tak, ustawiany z wyprzedzeniem do 23 h 59 min
  • Temperatura grillowania: tryb LowZone: 80°C – 200°C, tryb HotZone: 80°C – 340°C (320°C przy zamkniętej pokrywie), tryb BoostZone: 330°C – 500°C
  • Przewód zasilający: długość 2 m
  • Automatyczne wyłączanie: mikrowyłącznik bezpieczeństwa - element grzewczy jest automatycznie wyłączany po wyjęciu.
  • Waga artykułu: 18 kg
  • Wymiary wraz z opakowaniem: 64,50 cm x 57,00 cm x 36,50 cm
  • Waga wraz z opakowaniem: 18,6 kg

  Waga grilla: 18kg

  • Waga: 18 kg
  • Powierzchnia grillowa 1300 cm2
  • Kolor: Czarny
  • Moc: 3000 W
  • Wymiary płyty grilla 41,50 cm x 31,50 cm
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 57 x 54 x 24 cm
  chat Komentarze (0)
  Ocena: