• -760,00 zł
 • Pakiet

Ocena: 

Grill gazowy Napoleon ROGUE SE 425 INOX z palnikiem do rożna i palnikiem do steków SizzleZone

Napoleon
Nr indeksowy: RSE425RSIBPSS-1-PL
Ostatnie sztuki w magazynie

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 INOX wykonany niemal w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest także znacznie bardziej odporny na uszkodzenia czy zarysowania. Grill został wyposażony w nowoczesną kuchenkę boczną Sizzle-Zone będącą w stanie rozgrzać się aż do 800°C dzięki palnikowi podczerwonemu! Połączenie trzech palników tubowych ze stali nierdzewnej z dwustronnym rusztami żeliwnymi daje wspaniały efekt w postaci idealnie ugrillowanych, soczystych potraw. Napoleon Rogue SE 425 INOX to grill gazowy premium dla osób ceniących sobie najwyższą jakość wykonania połączoną z wysoką funkcjonalnością. 

Z okazji 20-lecia SizzleZone do każdego grilla z serii ROGUE SE zestaw rożna w cenie 849zł GRATIS

760,00 zł 7 599,00 zł
Cena brutto: 6 839,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Dostajesz w gratisie

Kup na raty 0%

Zapytaj o produktRuszty ze stali nierdzewnej Wave w grillu gazowym Napoleon

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 INOX został wyposażony w komplet rusztów wykonanych ze stali szlachetnej. Unikalny, pofalowany kształt żeberek rusztów sprawia, że ciepło wygenerowane przez palniki zostaje lepiej przeniesione wprost do potraw. Ruszty stalowe w porównaniu do żeliwnych nie wymagają tak dokładnej konserwacji po każdym grillowaniu oraz są bardziej odporne na pęknięcia. To idealne rozwiązanie dla osób nieprzepadających za każdorazowym spędzaniem czasu na czyszczeniu i konserwacji rusztów po udanym grillowaniu.
Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

Grille gazowe Napoleon z serii Rogue SE mają nieco wyższą pokrywę, co przekłada się na możliwość używania większych akcesoriów. Piekarnik w modelu Rogue SE 425 INOX jest wykonany z grubego odlewu aluminium, a w połączeniu ze szczelną pokrywą daje on możliwość grillowania metodą pośrednią dzięki zapewnieniu odpowiedniego obiegu powietrza wewnątrz. Piekarnik grilla jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia oraz powstawanie rdzy. Napoleon obejmuje go aż 15-letnią gwarancją.


Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

Wszystkie trzy palniki tubowe znajdujące się w grillu gazowym Napoleon Rogue SE 425 INOX są od siebie w pełni niezależne, co oznacza, że każdy z nich ma swoje własne pokrętło i nie jesteś zmuszony do używania wszystkich palników podczas grillowania. Palniki uruchamiane są przy pomocy zaawansowanego systemu rozpalania Jetfire. Dodatkowo aromatyzery wykonane ze stali szlachetnej skutecznie chronią palniki przed dostaniem się do nich resztek skapującego tłuszczu, a także odparowują ze swojej powierzchni nadmiar tłuszczu, nadając potrawom dodatkowego aromatu.
Grill gazowy z kuchenką boczną Sizzle-Zone na podczerwień

Jedną z głównych zalet grilla gazowego Napoleon Rogue SE 425 INOX jest nowoczesna kuchenka boczna Sizzle-Zone wyposażona w palnik na podczerwień. Kuchenka w kilka chwil jest w stanie rozgrzać się nawet do 800°C. Zwykła kuchenka boczna to dodatkowo wygoda podczas korzystania z grilla, ale z kuchenką Sizzle-Zone oprócz ugotowania zup i podgrzania sosów przygotujesz także pełnoprawny, soczysty stek i to nawet dwukrotnie szybciej niż na palnikach tubowych. Kuchenkę w każdej chwili możesz także zamknąć stalową klapą, by cieszyć się większą powierzchnią użytkową wokół grilla.
Grill gazowy z rożnem obrotowym i tylnym palnikiem podczerwonym

Zestaw rożna obrotowego wraz z tylnym palnikiem na podczerwień to obowiązkowy dodatek dla każdego fana soczystego kurczaka z grilla. Mięso z rożna jest upieczone wyjątkowo równomiernie i nie ma ryzyka jego przypalenia. Z rożnem w grillu gazowym przyrządzisz wiele więcej pysznych potraw - kebab, szaszłyki czy pieczeń. Proces pieczenia mięsa na rożnie jest w pełni automatyczny, wystarczy nabić składniki na pręt rożna i uruchomić silnik elektryczny.
Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 INOX z dodatkowymi funkcjami

Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 INOX ma także szereg pomniejszych funkcji, które równie mocno przyczynią się do Twojego zadowolenia z efektów grillowania. Wbudowany w pokrywę termometr Accu-Probe precyzyjnie poinformuje Cię o aktualnej temperaturze panującej pod pokrywą. Obie półki boczne można w każdej chwili w prosty i szybki sposób złożyć, gdy cierpisz na brak miejsca do przechowania grilla. Na półkach znajdziesz kilka haczyków do zawieszenia najpotrzebniejszych akcesoriów do grillowania. Szafka grilla pomieści nawet 11 kg butlę gazową, a dzięki specjalnemu wgłębieniu w podstawie grilla butla będzie zawsze stabilna i bezpieczna.

15-letnia gwarancja

 • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Pokrywa ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Ruszty ze stali nierdzewnej - 15 lat
 • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
 • Pozostałe części - 2 lata


Powierzchnia

60 x 45 cm


Głębokość

64 cm


Wysokość

123 cm (z zamkniętą pokrywą)
160 cm (z uniesioną pokrywą)


Szerokość

130 cm (półka boczna rozłożona)
89 cm (półka boczna złożona)

 • Waga: 67 kg
 • Wysokość grilla 123 cm
 • Szerokość grilla 130 cm
 • Powierzchnia grillowa 60 x 45 cm
 • Głębokość grilla 64 cm
 • Palniki 3 - 14,25 kW
 • Ruszt Ruszt WAVE™ ze stali nierdzewnej
 • Zestaw rożna z palnikiem: Rożen obrotowy | palnik na podczerwień
 • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
chat Komentarze (0)
Ocena: