Ocena: 

  Grill gazowy Napoleon ROGUE SE 425 z Rożnem

  Napoleon
  Nr indeksowy: RSE425RSIBPK-1-PL-A
  Dostępny

  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 wyróżnia się przede wszystkim nowoczesną kuchenką boczną Sizzle-Zone z palnikiem podczerwonym zdolnym rozgrzać się nawet do 800°C. W tylnej części piekarnika znajdziesz podczerwony palnik do rożna, a na dnie znajdują się 3 palniki tubowe chronione od góry aromatyzerami ze stali nierdzewnej. Dwustronne ruszty żeliwne szybko się nagrzeją i długo utrzymają swoją wysoką temperaturę. Grill Napoleon Rogue SE 425 to grill gazowy, który zdecydowanie zaspokoi oczekiwania nawet doświadczonych pasjonatów grillowania. 

  Cena brutto: 7 199,00 zł

  Szybki kontakt

  tel: 793 316 526

  Kup na raty 0%

  Zapytaj o produkt

  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 z bocznym palnikiem na podczerwień Sizzle Zone i tylnym palnikiem do rożna to wyjątkowe urządzenie dla każdego miłośnika grillowania. Posiada wytrzymałą podstawę z odlewu aluminium, która zapewnia mu stabilność konstrukcji, a opatentowany system dystrybucji ciepła wewnątrz grilla odpowiada za równomierny przyrost temperatury. Niezawodny układ zapłonu Jetfire sprawi, że każdy palnik, wykonany w całości ze stali nierdzewnej, odpali się za każdym razem. Wszystko po to, by nic nie zakłócało Twojego grillowania.

  Dodatkowo, zaopatrzono go w luksusową pokrywę pokrytą czarną emalią porcelanową, co czyni ją całkowicie odporną na zarysowania! Zamontowany w pokrywie termometr ACCU-PROBE wskaże precyzyjny odczyt temperatury, abyś mógł zawsze kontrolować warunki w jakich przyrządzane są Twoje potrawy. Jak każdy grill gazowy Napoleon, tak i Rogue SE 425 jest urządzeniem wszechstronnym, które dostosujesz do każdej sytuacji – ma wszystko, czego potrzebujesz do przygotowywania wykwintnych potraw!  Ruszty ze stali nierdzewnej Wave w grillu gazowym Napoleon

  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 jest wyposażony w ruszty ze stali nierdzewnej, których wyjątkowy pofalowany kształt żeberek sprawi, że całe ciepło zostanie jeszcze lepiej przeniesione do grillowanych potraw. Ruszty ze stali nierdzewnej mają dużą przewagę nad rusztami żeliwnymi, jeśli chodzi o ich konserwację i czyszczenie. Nie musisz już spędzać dodatkowego czasu na ich dokładnej konserwacji po każdym grillowaniu. Dodatkowo stalowe ruszty są nieco odporniejsze na pęknięcia. 
  Solidny i gruby piekarnik z odlewu aluminium

  Niewątpliwą zaletą grilla gazowego z masywną pokrywą jest możliwość grillowania metodą pośrednią. Szczelny i wykonany z grubego odlewu aluminium piekarnik, w który wyposażono grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 umożliwia ten rodzaj grillowania dzięki zapewnieniu odpowiedniego obiegu ciepłego powietrza wewnątrz przy zamkniętej pokrywie. Ponadto piekarnik jest bardzo odporny na uszkodzenia i rdzę, a producent objął go gwarancją wynoszącą aż 15 lat.


  Równomiernie rozgrzane ruszty z palnikami tubowymi

  W grillu gazowym Napoleon Rogue SE 425 znajdziesz trzy palniki tubowe wykonane ze stali nierdzewnej. Za każdy z nich odpowiedzialne jest inne pokrętło, gdyż palniki są od siebie w pełni niezależne. W rozpaleniu palników pomoże Ci zaawansowany system Jetfire. Nad nimi znajdują się aromatyzery wykonane ze stali nierdzewnej, które chronią palniki przed szkodliwym działaniem ściekającego tłuszczu oraz pomagają w równomiernym rozprowadzeniu ciepła po całej powierzchni rusztów. Dodatkowo aromatyzery odparowują część tłuszczu ze swojej powierzchni, co wpływa pozytywnie na aromat grillowanych potraw.
  Grill gazowy z kuchenką boczną Sizzle-Zone na podczerwień

  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 wyróżnia się rewelacyjną kuchenką boczną Sizzle-Zone z palnikiem na podczerwień, który jest w stanie osiągnąć temperaturę dochodzącą nawet do 800°C! Tak wysoka temperatura pozwoli nie tylko na błyskawiczne ugotowanie zupy czy podgrzanie sosów, ale przede wszystkim na przygotowanie pełnoprawnych potraw o wyjątkowym smaku i aromacie. Kuchenka boczna Sizzle-Zone daje możliwość grillowania steków nawet ponad dwukrotnie szybciej niż na standardowych palnikach tubowych, a to wszystko przy zmniejszonym poborze gazu! Po skorzystaniu z kuchenki możesz ją zamknąć stalową klapą, by mieć pełnoprawną półkę boczną.
  Grill gazowy z rożnem obrotowym i tylnym palnikiem podczerwonym

  W tylnej części grilla gazowego Napoleon Rogue SE 425 znajdziesz palnik do rożna na podczerwień, który umożliwi upieczenie idealnie soczystego kurczaka z chrupiącą skórką, pieczeń, kebab lub szaszłyki. Wszystko, co musisz zrobić to nabicie na pręt kurczaka lub inne ulubione składniki i włączenie silnika elektrycznego, który zadba o powolne obracanie zestawu i równomierne upieczenie. 
  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 z dodatkowymi funkcjami

  Grill gazowy Napoleon Rogue SE 425 ma znacznie więcej zalet, z którymi grillowanie stanie się jeszcze efektywniejsze i wygodniejsze. W centrum pokrywy znajdziesz precyzyjny termometr Accu-Probe, który przez cały proces grillowania będzie Cię informował o wysokości temperatury panującej pod pokrywą. Oprócz tego obie półki boczne są w pełni składane, co pozwoli zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania grilla, a haczyki umieszczone po ich bokach pozwolą na wygodne zawieszenie łopatki, szczypiec czy szczotki. W dodatku w prawej półce przymocowany jest wygodny i stylowy otwieracz do napojów. W szafce grilla bez problemu zmieści się każdy rodzaj butli gazowej do 11 kg. W podstawie grilla znajduje się specjalne wgłębienie pomagające w utrzymaniu stabilności butli nawet podczas przenoszenia grilla po bardzo nierównej powierzchni.

  15-letnia gwarancja

  • Piekarnik z odlewu aluminium / podstawa ze stali nierdzewnej - 15 lat
  • Pokrywa emaliowana - 15 lat
  • Ruszty ze stali nierdzewnej - 15 lat
  • Palniki tubowe ze stali nierdzewnej - 10 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Aromatyzery ze stali nierdzewnej - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Ceramiczny palnik na podczerwień - 5 lat pełnej gwarancji + 50% zniżki do 15 roku
  • Pozostałe części - 2 lata  Powierzchnia

  60 x 45 cm


  Głębokość

  64 cm


  Wysokość

  123 cm (z zamkniętą pokrywą)
  160 cm (z uniesioną pokrywą)


  Szerokość

  140 cm (półka boczna rozłożona)
  114 cm (półka boczna złożona)

  • Waga: 67 kg
  • Wysokość grilla 123 cm
  • Szerokość grilla 140 cm
  • Powierzchnia grillowa 60 x 45 cm
  • Głębokość grilla 64 cm
  • Palniki 3 - 14,25 kW
  • Ruszt Ruszt WAVE™ ze stali nierdzewnej
  • Zestaw rożna z palnikiem: Rożen obrotowy | palnik na podczerwień
  • Rodzaj Palników Palniki tubowe ze stali nierdzewnej
  chat Komentarze (0)
  Ocena: