Klienci decydując się na kupno grilla, zaopatrują się przy okazji w szereg tych najbardziej oczywistych i niezbędnych akcesoriów, takich jak łopatki, szczypce, szczotki czy termometry, ale zdarza im się zapomnieć o tych, wydawać by się mogło, mniej potrzebnych i zbędnych elementach. Jak się jednak okazuje, nawet pomniejsze rzeczy mogą niezwykle ułatwić i uprzyjemnić nam sam proces grillowania. Lampki LED marki Broil King są jednym z takich akcesoriów. Lampki nie są drogie, są łatwe w montażu, a ich zakup sprawi, że wieczorna sesja grillowania będzie przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.Jak wystarczająco dobrze oświetlić grilla i ruszta?

Każdy z nas z pewnością uwielbia grillowanie letnią wieczorową porą. Panuje wtedy niesamowity nastrój, która sprawia, że można z łatwością odprężyć się w gronie rodziny i znajomych przygotowując swoje ulubione posiłki. Przeszkodą w bezproblemowym i przyjemnym grillowaniu jest jednak po prostu ciemność. O ile nie mamy w naszym ogrodzie czy tarasie zainstalowanego bardzo mocnego oświetlenia, będziemy mieli problem z dostrzeżeniem czy nasze potrawy na pewno są już gotowe do podania i skończyć się to może ich przypaleniem, czego na pewno nikt z nas nie chce.

Nawet jeśli posiadasz dobrze oświetlony ogród, światło to może okazać się zbyt słabe, aby wystarczająco dokładnie oświetlić sam ruszt grilla, czyli to na czym powinno nam najbardziej zależeć. Z rozwiązaniem przychodzi lampka LED od Broil King, która kieruje bardzo mocny strumień światła wprost na powerzchnię grillowania naszego grilla, dzięki zastosowaniu nowoczesnej ultrajasnej technologii LED COB (Chip-on-Board). Technologia ta pozwala na zmieszczenie kilkukrotnie większej liczby diod LED na tej samej powierzchni, w wyniku czego, lampka LED oferuje nam znacznie wyższą intensywność oraz jednolitość światła przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów. A wszystko to przy dodatkowo mniejszym zużyciu energii niż w przypadku starszych technologii LED!Szybki montaż oraz dodatkowe funkcje.

Lampka LED od Broil King jest bardzo łatwa w montażu. Posiada dokręcany mechanizm, który zaprojektowany został z myślą o modelach grilli Broil King posiadających okrągłe rączki pokrywy piekarnika - Royal, Monarch, Baron, Regal oraz Imperial. Lampka LED ma także odwracaną główkę, dzięki której możemy skierować strumień światła dokładnie w wybrany przez nas obszar rusztów. Broil King oferuje nam dodatkowo jeszcze jedną niezwykle przydatną funkcję. Wbudowany i bardzo łatwy w obsłudze minutnik, za sprawą którego już nigdy więcej nie przypalimy swoich potraw i będziemy mogli dokładnie kontrolować czas potrzebny na idealne przyrządzenie pysznych dań.

Tańsza i mniejsza alternatywa lampki LED.

Dla nieco mniej wymagających miłośników grillowania, marka Broil King przygotowała w swojej ofercie jeszcze jedną lampkę LED. Sposób jej mocowania jest równie prosty, jak ma to miejsce w większym modelu. Elastyczny i wytrzymały pasek możemy założyć na rękojeści we wszystkich modelach grillów dostępnych w ofercie Broil King, a nawet w poprzednich wersjach modelów Monarch, Signet oraz Sovereign. Lampka LED wyposażona jest w wyjątkowo trwałą i odporną na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych obudowę.Jak więc widać, podczas zakupu grilla oraz niezbędnych akcesoriów do grillowania, warto zastanowić się czy na pewno jesteśmy wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia, których będziemy potrzebować. Łopatki czy szczypce są oczywistością, ale warto nieco bardziej wgłębić się w bogatą ofertę akcesoriów do grillowania od Broil King, by zawsze móc być przygotowanym na każdą ewentalność. Aby w pełni cieszyć się procesem grillowania, warto zainwestować w lampki LED od Broil King. To mały i niedrogi element wyposażenia grilla, a z pewnością znacznie wpłynie na komfort jego użytkowania.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.