• -1 300,00 zł
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
Ocena: 

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W

WARMTEC
Nr indeksowy: AP1000W
Dostępny
1 300,00 zł 3 999,00 zł
Cena brutto: 2 699,00 zł

Szybki kontakt

tel: 793 316 526

Kup na raty 0%

Zapytaj o produkt
Warmtec AP1000W - najmocniejszy oczyszczacz na rynku

Poznaj najmocniejszy oczyszczacz na rynku i odzyskaj zdrowie, oddychając świeżym powietrzem. Warmtec AP1000W to doskonałe rozwiązanie dla alergików, astmatyków i palaczy, a także mieszkańców miast, narażonych na szkodliwy wpływ smogu, szczególnie dla dzieci, czy osób starszych. Największa wydajność na rynku (oczyszcza aż 1200 m³/h) oraz technologia podwójnej filtracji Bi-Active Plus to gwarancja czystego powietrza przez całą dobę w Twoim zaciszu domowym lub biurze. Natychmiast poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach do 140 m² dzięki aż sześciostopniowemu procesowi oczyszczania. Sprawdzi się w domach i mieszkaniach, pomieszczeniach typu „open space”, urzędach, przedszkolach, czy żłobkach.


Warmtec AP1000W możesz używać między innymi w:

 • pomieszczeniach typu "open space"
 • biurach i urzędach
 • mieszkaniach do 140 m²
 • firmach usługowych
 • przedszkolach i żłobkachPozbądź się wirusów, smogu i alergenów z Warmtec AP1000W

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W jest prosty w obsłudze, a jego w pełni zautomatyzowany system sprawia, że urządzenie jest natychmiast gotowe do użycia i nie wymaga Twojej uwagi. Dzięki wbudowanemu czujnikowi laserowemu urządzenie samodzielnie sprawdza jakość powietrza w pomieszczeniu. Po skończeniu oczyszczania automatycznie przełącza się na tryb oszczędzania, by zapobiec nadmiernemu zużyciu energii. Ma też wbudowaną funkcję timera i wskaźnik wymiaru filtrów dla jeszcze lepszej kontroli nad jego pracą. Dotykowy panel sterujący oraz cyfrowy wyświetlacz umożliwiają wygodną obsługę.
Jak działają oczyszczacze powietrza?

Warmtec AP1000W wyróżnia się podwójnym system filtracji powietrza Be-Active+. Urządzenie z obu stron zaciąga duże ilości powietrza, które następnie przechodzi przez aż sześć różnych filtrów z każdej strony. Pozbądź się z powietrza wszelkich bakterii, wirusów, grzybów i smogu z niemal stuprocentową skutecznością! Kaseta filtracyjna Warmtec AP1000W zawiera: filtr wstępny, pierwszy filtr HEPA H13, filtr węgla aktywowanego, drugi filtr HEPA H13, diody UV oraz jonizator. Podwójny zestaw filtrów to oczyszczanie powietrze z dwa razy większą szybkością i dokładnością!           


6 etapów poprawy jakości powietrza

1. Filtr wstępny

odpowiada za wstępne zatrzymanie największych zanieczyszczeń takich jak włosy, sierść zwierząt czy kurz. Wydłuża żywotność filtra HEPA H13 oraz, co ważne, nie jest konieczna jego wymiana - filtr wstępny możesz z powodzeniem czyścić lub odkurzać.

2. Filtr HEPA H13

jest najważniejszym filtrem w oczyszczaczu powietrza. Jego zadaniem jest zatrzymanie na swojej powierzchni aż 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm oraz 95% cząsteczek o wielkości 0,1 - 0,3 µm. Pozwala to na skuteczne wyeliminowanie z powietrza większości bakterii, wirusów, grzybów, roztoczy i innych mikroskopijnych cząsteczek.

3. Filtr węgla aktywowanego

którego mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne takie jak formaldehydy, benzeny i ksyleny, a także metale ciężkie znajdujące się w powietrzu. Filtr węgla aktywowanego doceni każdy palacz, gdyż pozbywa się on nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.

4. Drugi filtr HEPA H13

który zatrzyma jeszcze więcej mikroskopijnych cząstek szkodliwych substancji, które nie zatrzymały się na poprzednich filtrach. Podwójny filtr HEPA H13 to gwarancja doskonałej filtracji powietrza i eliminacji najbardziej szkodliwych związków.

5. Diody UV

dosłownie niszczy struktury organiczne DNA i RNA bakterii i wirusów, którym udało przedostać się przez wcześniejsze filtry. Diody UV w oczyszczaczach powietrza Warmtec emitują światło UVC o długości fali 254 nm, które ma najsilniejsze oddziaływanie na żywe organizmy.

6. Jonizator

generujący jony ujemne poprawi Twoje samopoczucie, a także będzie miał pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Jony ujemne generowane przez jonizator przyciągają dodatnie cząsteczki takie jak kurz i pył, sprawiając, że nie mogą się utrzymywać w powietrzu i wytracają się.

Dodatkowe funkcje oczyszczacza Warmtec AP1000W


Niezwykle cichy oczyszczacz powietrza

Jeśli szukasz oczyszczacza powietrza, którego niewątpliwą zaletą jest cicha praca, koniecznie sprawdź Warmtec AP1000W. Model ten jest idealny do używania podczas snu lub w pokoju dziecięcym. Tryb sleep obniża pracę wentylatora do minimum, dzięki czemu urządzenie działa z głośnością nieprzekraczającą 30 dB, które jest porównywalne z odgłosem tykającego zegara.Laserowy czujnik monitorujący poziom
zanieczyszczenia powietrza PM2,5

Model Warmtec AP1000W wyposażono w wyjątkowo precyzyjny czujnik laserowy, który na bieżąco monitoruje poziom zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD szybko dowiesz się jak wysokie stężenie cząsteczek PM2,5 jest aktualnie w pomieszczeniu. Informacja wyświetlana jest w formie okręgu w jednym z trzech kolorów.

Zatrzymaj bakterie i wirusy dzięki UV

Warmtec AP1000W wyposażony jest w diody UV, których zadaniem jest zniszczenie wszystkich bakterii i wirusów, którym udało się przedostać przez poprzednie filtry. Światło ultrafioletowe uszkadza łańcuchy DNA mikroorganizmów mogących zaszkodzić człowiekowi. Ponadto przewaga diod UV nad lampą UV polega na większej energooszczędności urządzenia.3 tryby dla każdej sytuacji

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W dostosuje się do każdej sytuacji dzięki aż trzem różnym trybom. Tryb automatyczny zapewni maksymalną wydajność i efektywność. Oczyszczacz w trybie sleep sprawdzi się idealnie nocą, działając wyjątkowo cicho i pozwalając spać Ci spokojnie. Tryb manualny pozwoli Ci na wybór ustawień według własnych potrzeb.

           


                              System podwójnej filtracji Bi-Active+

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W wyposażono w unikalny i innowacyjny system Bi-Active+. Urządzenie filtruje powietrze dwukrotnie szybciej i dokładniej niż standardowe oczyszczacze. AP1000W ma dwa niezależne zestawy filtrów umieszczone po obu stronach urządzenia, co pozwala na oczyszczenie dwukrotnie większej objętości powietrza niż standardowe oczyszczacze w tym samym czasie! Dodatkowo Warmtec AP1000W ma aż 4 filtry HEPA H13 stanowiące maksymalną ochronę przed smogiem, alergenami i innymi drobnoustrojami.

Główne zalety oczyszczacza powietrza AP1000W


Wydajność 140 m²

Oczyszczaj i nawilżaj powietrze, którym oddychasz w wielkich pomieszczeniach do 140 m²: domach, biurach, urzędach, pomieszczeniach "open space", przychodniach czy przedszkolach. Sprawdź, jak oddycha się powietrzem czystszym aż o 99,97% dzięki sześcioetapowemu procesowi filtracji powietrza. Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W potrafi pracować z wydajnością nawet do 1200 m³/h, co gwarantuje odpowiednią wymianę powietrza nawet w największych pomieszczeniach.Tanie filtry do oczyszczaczy powietrza

Bardzo ważną czynnością podczas użytkowania oczyszczaczy powietrza jest regularna wymiana filtrów. Warmtec zaleca, aby wymieniać je co najmniej raz w roku, choć zależy to w dużym stopniu od poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu. Warmtec może pochwalić się jednymi z najtańszych filtrów do oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. W parze z niską ceną idzie wysoka jakość i gwarancja długiej żywotności filtrów. Warmtec AP1000W może pochwalić się kasetą filtracyjną, która zawiera w sobie wszystkie filtry tego modelu. Warmtec troszczy się nie tylko o zdrowia, ale i portfele swoich klientów.

 

3-letnia gwarancja

Oczyszczacze powietrza Warmtec są wykonane z najwyższą starannością i mogą pochwalić się wysoką bezawaryjnością. Jednak w przypadku awarii Warmtec oferuje 3-letnią gwarancję door-to-door. Nie musisz się o nic martwić - kurier odbierze Twój oczyszczacz i dostarczy go do serwisu, gdzie zostanie wykonana profesjonalna naprawa urządzenia. 
 

Oczyszczacz powietrza z atestem PZH

Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W posiada atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Atest ten to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia podczas użytkowania. Oczyszczacze Warmtec AP1000W są także w pełni bezpieczne dla środowiska.

 

Warmtec - w 100% Polska marka

Warmtec jest w pełni polską marką specjalizującą się w produkcji licznych sprzętów AGD. To unikalne połączenie nowoczesnych rozwiązań, najwyższej jakości wykonania oraz niezawodnej obsługi klienta. Warmtec działa już 15 lat i przez ten czas zbudował sobie silną pozycję na polskim rynku opartą na zadowoleniu rzeszy klientów. Każdy oczyszczacz powietrza Warmtec objęty jest wieloletnią gwarancją door-to-door. Producent posiada wszystkie oryginalne części zamienne i oferuje pełen zakres usług gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.
SPECYFIKACJA WARMTEC AP1000W:

 • Model: AP1000W
  Zasilanie: 230 V
  Zużycie energii: 120 W
  Powierzchnia oczyszczania: do 140 m²
  Wydajność maksymalna: do 1200 m³/h
  Rodzaj czujnika: laserowy
  Ilość etapów poprawy jakości powietrza: 6 (system podwójnej filtracji)
  Filtr wstępny: TAK (2 sztuki)
  Filtr HEPA H13: TAK (4 sztuki)
  Filtr węgla aktywowanego: TAK (2 sztuki)
  Diody UV: TAK
  Jonizator: TAK
  Typ jonizatora: ostrzowy
  Wydajność jonizatora: 10 mln/cm³
  Nawilżanie powietrza: NIE
  Usuwanie PM2,5: 99,97%
  Usuwanie formaldehydu: 96,2%
  Usuwanie drobnoustrojów: 97,6%
  Regulacja pracy wentylator: 6-stopniowa
  Min. poziom głośności (tryb nocny): 30 dB (A)
  Max. poziom głośności: 55 dB (A)
  Zużycie energii (tryb nocny): 6,6 W
  Zużycie energii (1 stopień prędkości): 9,5 W
  Zużycie energii (2 stopień prędkości): 16,5 W
  Zużycie energii (3 stopień prędkości): 30,3 W
 • Zużycie energii (4 stopień prędkości): 53,3 W
  Zużycie energii (5 stopień prędkości): 88,7 W
  Zużycie energii (6 stopień prędkości): 120 W
  Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość): 37,8 x 77,5 x 37,5 cm
  Pilot w zestawie:
  NIE
  Waga: 14,3 kg
  Gwarancja: 36 miesięcy

W ZESTAWIE:

 • - Oczyszczacz powietrza Warmtec AP1000W
  - Kaseta filtracyjna do oczyszczacza Warmtec AP1000W (2 sztuki)


chat Komentarze (0)
Ocena: