INFOLINIA:793 316 526664 474 446 Dostawa i montaż w cenie grilla!
Promienniki SunRed

Promiennik Sunred to sposób na szybkie, ciche i efektywne uzyskanie ciepła. Innowacyjna technologia wytwarza podczerwień nie emitując żadnych szkodliwych oparów. Wiele promienników SunRed wyposażonych jest w dwie grzałki mające za zadanie zapewnić nam szeroki zakres oferowanych temperatur. Istnieje możliwość korzystania z obu naraz, lub w trybie...

Promiennik Sunred to sposób na szybkie, ciche i efektywne uzyskanie ciepła. Innowacyjna technologia wytwarza podczerwień nie emitując żadnych szkodliwych oparów. Wiele promienników SunRed wyposażonych jest w dwie grzałki mające za zadanie zapewnić nam szeroki zakres oferowanych temperatur. Istnieje możliwość korzystania z obu naraz, lub w trybie ekonomicznym z jednej. Panele promienników zostały zaprojektowanie, tak, aby można było dowolnie sterować wszystkimi funkcjami.
Dodatkowym atutem promienników SunRed jest wbudowany czujnik ruchu który sprawia, że urządzenie działa tylko, kiedy ktoś jest w pobliżu. Co za tym idzie nie zużywa ono niepotrzebnie energii. W większości modeli na tylnej ścianie znajduje się przycisk który odłącza zasilanie w całym urządzeniu, więc nie ma potrzeby wyłączania go z gniazdka, natomiast kiedy nastąpi taka konieczność np. podczas transportu przewód można ukryć wewnątrz promiennika.

Promienniki SunRed  Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Kategorie

Promocje