Aktywne filtry

Joseph Joseph

Marka Joseph Joseph została założona przez dwóch braci: Richarda oraz Antony'ego w 2003 r. i do tej pory stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych, i najszybciej rozwijających się brandów. W niebywałym sukcesie firmy znaczącą rolę odegrały dwa czynniki: tradycja, a także doświadczenie rodziny Joseph w przemyśle szklarskim i inżynierii oraz umiejętne połączenie pasji życiowych obu założycieli: zmysłu estetycznego Antonyego oraz daru Richarda do prowadzenia biznesu.

Aktywne filtry

Marka Joseph Joseph w twojej Kuchni

Joseph Joseph to angielska firma założona w 2003 roku przez braci bliźniaków – Richarda i Antony’ego Josephów. Korzenie marki sięgają jednak wielu lat wstecz – do czasów, kiedy ich dziadek zaczął prowadzić swój biznes, przekazując go później swojemu synowi. Obaj zajmowali się produkcją wyrobów ze szkła. Planowali przekazać swoją spuściznę następnym pokoleniom. Tak też się zresztą stało, ale Richard i Joseph zdecydowali znacznie rozszerzyć ofertę swojej marki o różne akcesoria domowe. Produkty Joseph and Joseph charakteryzują się prostotą i wielofunkcyjnością. Joseph Joseph Polska to szansa dla polskich konsumentów do skorzystania z bogatej oferty tej firmy. Wśród jej wyrobów jest wiele akcesoriów, które pozwalają zorganizować nawet stosunkowo niewielką przestrzeń, chociażby kuchni czy łazienki – miejsc, które wymagają szczególnego porządku.

Deska do krojenia Joseph Joseph - od tego wszystko się zaczeło

Początkowo firma Joseph Joseph w swojej ofercie miała zaledwie kilka akcesoriów kuchennych. Jednak wśród nich znalazł się produkt, który już wyróżniał się na tle innych. Mowa tutaj o desce do krojenia, która została wykonana ze szkła. Prosta, aczkolwiek funkcjonalna i higieniczna deska sprawiła, że firma Joseph Joseph zaczęła skupiać się projektowaniu produktów, które pomogą rozwiązać problemy związane z codziennym użytkowaniem akcesoriów kuchennych. Skutkiem tego jest linia produktów, która wyróżnia się na tle konkurencji, bo marka Joseph Joseph zapewnia nowatorskie akcesoria kuchenne, ale nie tylko. W ofercie czekają również akcesoria do czyszczenia i akcesoria łazienkowe, ale o tym w swoim czasie...

Joseph Joseph Go Eat rodzaje pojemników na żywność

Akcesoria kuchenne Joseph Joseph to oczywiście nie tylko deska do krojenia, lecz także bardzo szeroki wybór pojemników do przechowywania żywności, więc bez trudności każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. W ofercie Joseph Joseph czekają zestawy pojemników z pokrywkami, jak i pojedyncze sztuki. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania, lekkość, jak i trwałość.Nie sposób również pominąć tego, że marka Joseph Joseph swoje pojemniki na żywność wykonuje z tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne dla zdrowia, wykazuje dobrą odporność na wilgoć, nie przesiąka zapachów i nie odbarwia się. Zatem sięgając po nie, można być pewnym, że jedzenie zawsze będzie  odpowiednio zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych i dłużej zachowa świeżość.Jakby tego było mało, to produkty Joseph Joseph zostały tak skonstruowane, by w łatwy sposób umożliwić organizację przestrzeni w kuchni. Świetnym przykładem będą pojemniki na stojakach, czy pudełka zamykane hermetycznie Joseph Joseph Nest Lock. Marka Joseph Joseph produkuje również lunch boxy Joseph Joseph Go Eat, które można zabrać ze sobą do pracy, szkoły, czy nawet w podróż, czy chlebaki z deską do krojenia.

Zaopatrz się w Organizery do szafek, szuflad i do zlewu, które wprowadzą harmonie do twojej Kuchni

Firma Joseph Joseph ma jednak o wiele więcej do zaoferowania swoim klientom. W jej ofercie czekają praktyczne organizery do szafek, szuflad i do zlewu, które z pewnością sprawią, że kuchnia stanie się jeszcze bardziej funkcjonalnym miejscem. Największą popularnością cieszą się organizery Joseph Joseph z dwóch serii: Drawerstore oraz Cleaning.Są to sprzęty wykonane z plastiku, które pomagają sprawnie zarządzać posiadaną przestrzenią i przy okazji sprawiają, że można ochronić się przed niepotrzebny bałaganem. Akcesoria do zlewu Joseph Joseph to pojemniki, w których można wygodnie przechowywać niezbędne akcesoria do mycia naczyń, czy nawet sztućce.

Joseph Joseph - niezawodne suszarki i ociekacze w twojej kuchni

Joseph Joseph to także bardzo szeroki wybór ociekaczy i suszarek do naczyń z tworzywa sztucznego oraz metalu. Do tej pory firma stworzyła kilka linii tego typu akcesoriów kuchennych. Joseph Joseph Connect, Joseph Joseph Flip, czy Joseph Joseph Extend to ich przykłady.Wszystkie zostały tak opracowane, by ich konstrukcja zapewniała wygodę w użytkowaniu, czy możliwość wygodnego ustawienia w dowolnym miejscu. Suszarki Joseph Joseph mają również odpływ do wody, dzięki czemu nie zalega ona na podstawce. Ociekacze z serii Y-Rack mają dodatkową pochyłą konstrukcję, która sprawia, że proces ociekania wody przebiega o wiele sprawniej, więc również naczynia będą szybciej wysychały.

Kosze na śmieci, do segregacji i kompostowniki - ułatwią groamdzenie odpadów

Marka Joseph Joseph nastawiona jest na stawianie czoła problemom, więc można było spodziewać się, że w jej ofercie pojawią się również innowacyjne kosze na śmieci oraz kompostowniki. Joseph Joseph Inteligent Waste to kosze wykonane ze stali nierdzewnej z pedałem, więc nie trzeba dotykać pokrywy, by otworzyć śmietnik. Choć ich design jest prosty to praktyczny charakter, wysoka wytrzymałość, czy szeroki wybór różnej pojemności sprawiają, że konkurencja pozostaje daleko w tyle.Kosze z serii Joseph Joseph Totem to pewność, że segregowanie śmieci w domu lub mieszkaniu zawsze będą przebiegać bezproblemowo. Są to dwukomorowe pojemniki ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, które zostały wzbogacone o mniejszy zbiornik na odpadki organiczne. Dodatkowo marka Joseph Joseph zadbała, aby nieprzyjemne zapachy nie były dokuczliwe dla domowników. Dlatego do pojemników do segregacji z tej serii wbudowana w pokrywie filtr węglowy.Godne wspomnienia są również kompostowniki Joseph Joseph Compo oraz Joseph Joseph Endless. Są to czterolitrowe pojemniki dedykowane do magazynowania odpadków, które później można wykorzystać jako kompost. Pojemniki z tej serii zostały wyposażone w filtr zapobiegający roznoszeniu się nieprzyjemnych zapachów, a ich niewielkie rozmiary sprawiają, że bez trudności można je ustawić w dowolne miejsce.

Akcesoria kuchenne Joseph Joseph

Najlepszą etykietą marki są jej produkty, czyli serie naczyń i narzędzi kuchennych, które mają ułatwiać przygotowanie posiłków, wprowadzać porządek w kuchni oraz sprawiać, że gotowanie staje się przyjemnością.Produktami, z których firma jest szczególnie dumna są komplety desek do krojenia Index, które posiadają małe plakietki z rysunkiem danego składnika. Dzięki temu przygotowanie potraw jest bardziej higieniczne. Osiągnięciem w dziedzinie designu są też zestawy narzędzi kuchennych Elevate, których forma została tak opracowana, żeby łopatka lub chochelka (po położeniu) znajdowały się wyżej niż rączka – zapobiega to nieporządkowi i jest bardziej higieniczne. Natomiast artykułem, który zdobył największe uznanie klientów jest komplet misek i miarekserii Nest – ponieważ są różnej wielkości, można je włożyć jedną w drugą, co pozwala na znaczną oszczędność miejsca w kuchni.Produkty Joseph Joseph były także wielokrotnie nagradzane, a na półce z trofeami znalazły się m. in. takie nagrody, jak: Reddot Design Award, Design Plus i Gift of the Year.Joseph Joseph w kilku słowach? Inteligentne pomysły, zaawansowany design oraz niezawodna jakość.