Aktywne filtry

Akcesoria Monolith

Dla wszystkich sympatyków grillowania przygotowaliśmy specjalną ofertę akcesoriów grillowych Monolith. Nie tylko ułatwią one przygotowanie samych potraw, ale będą też pomocne podczas grillowania i ich podawania. W trakcie korzystania z grilla ogrodowego należy zadbać o bezpieczeństwo i zaopatrzyć się w akcesoria ochronne, typu rękawiczki  czy fartuch. Zabezpieczą one przed poparzeniem oraz zabrudzeniem ubrań. Dobrze jest także zadbać o odpowiednią ochronę samego grilla przed warunkami atmosferycznymi, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Wystarczy zaopatrzyć się w dedykowany do grilla pokrowiec ochronny. Sprawdź szczegółową ofertę akcesoriów do grilla Monolith dostępnych w sklepie 4Prestige i wybierz te, które będą ci potrzebne. Przygotuj się na sezon grillowy już teraz!

Aktywne filtry

Firma Monolith jest znana na rynku z produkcji najwyższej jakości grilli ceramicznych. Akcesoria grillowe tej marki również są jednymi z najlepszych na rynku. Wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu, a przy okazji cechujące się eleganckim wyglądem akcesoria do grilla Monolith będą dobrym wyborem dla każdego sympatyka grillowania.

Akcesoria grillowe to nie tylko szczypce i łopatki do przewracania mięsa na grillu lub szpikulce na szaszłyki.Akcesoria Monolith pozwolą ci przygotować bardziej oryginalne potrawy z wykorzystaniem specjalnych rusztów, kamienia do pizzy, płyty żeliwnej do smażenia czy stojaków do kurczaka i żeberek. Z pewnością zachwycą one wszystkich twoich gości. Nowoczesne grille ogrodowe dają teraz o wiele więcej możliwości, właśnie ze względu na możliwość zakupienia wielu dodatkowych akcesoriów grillowych. Możesz przygotować pizzę, dania azjatyckie będa świetnie smakowały jeśli zaopatrzysz się w specjalny zestaw z wokiem. Na płycie żeliwnej Plancha usmażysz mięso, pancakes, zrobisz jajka sadzone i wiele innych potraw. 

Akcesoria grillowe Monolith to także narzędzia do czyszczenia i konserwacji grilla ogrodowego oraz jego ochrony przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, zabrudzeniem czy uszkodzeniami mechanicznymi. W sklepie 4Prestige możesz kupić m. in. szczotkę do czyszczenia rusztu lub ochronny pokrowiec na grill ogrodowy. Właściwa konserwacja grilla ceramicznego, regularne czyszczenie po zakończonym grillowaniu i ochrona przed brudem czy wilgocią znacznie wydłuża “żywotność” grilla ogrodowego. Dzięki temu nawet z upływem czasu wciąż będą wyglądać jak nowe.

Akcesoria grillowe Monolith to najwyższej jakości narzędzia do grillowania. Są często wybierane przez szefów kuchni i mają zastosowanie w gastronomii. Jednak równie dużym zainteresowaniem cieszą się także wśród zwykłych sympatyków grillowania.

W sklepie internetowym Prestige znajdziesz duży wybór różnego rodzaju akcesoriów grillowych Monolith. Sprawdź naszą szczegółową ofertę i wybierz te, które najbardziej będą ci potrzebne