Aktywne filtry

Grzejniki konwektorowe Warmtec

Grzejniki konwektorowe Warmtec to urządzenia grzewcze będące świetną alternatywą dla promienników cieplnych. Wyróżniają się nie tylko skutecznością działania, ale także eleganckim wyglądem dzięki czemu będą pasowały praktycznie do każdego wnętrza. Grzejniki konwektorowe Warmtec nadają się zarówno do biura, jak i do domu czy mieszkania. W zależności od potrzeb możesz wybrać urządzenie o różnej mocy, by cieszyć się ciepłym powietrzem w pomieszczeniu. Sprawdź, jakie grzejniki marki Warmtec możesz kupić w sklepie internetowym 4Prestige. Zobacz nasza ofertę!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Warmtec to polska firma działająca na rynku od prawie 15 lat. W tym czasie znalazła się w czołówce producentów urządzeń grzewczych, w tym grzejników konwektorowych. Produkty marki Warmtec wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, trwałością i skutecznością działania. Firma dba o zadowolenie Klientów, więc urządzenia są najwyższej jakości.

Grzejniki konwektorowe Warmtec - dlaczego warto je kupić 

Grzejniki konwektorowe Warmtec posiadają wiele zalet, które przemawiają za tym, by zakupić takie urządzenie grzewcze do domu lub biura. Estetyczny design, nowoczesne funkcje, skuteczność i łatwość w użytkowaniu, to tylko niektóre z nich. Grzejniki Warmtec można dobrać odpowiednio do powierzchni, która ma być ogrzewana. Urządzenie bardzo szybko ogrzewa powietrze, jest energooszczędne i wydajne. Temperaturą można sterować ręcznie, a niektóre modele, jak grzejnik Warmtec EWE+ daje możliwość wyboru jednego z gotowych programów. Grzejniki konwektorowe można powiesić na ścianie lub postawić na nóżkach na podłodze, dzięki temu jeszcze łatwiej możesz dopasować wybrane urządzenie do wnętrza, w którym ma pracować. Poszczególne modele grzejników konwektorowych różnią się między sobą funkcjami dodatkowymi. W wybranych urządzeniach zastosowano różne systemy wspomagające, umożliwiające jeszcze wygodniejsze korzystanie. Wśród funkcji dodatkowych można spotkać: czujniki przechyłu, zabezpieczenie przed dziećmi, ochronę przed przegrzaniem, timer czy jonizator powietrza. Grzejniki konwektorowe Warmtec skutecznie ogrzewają powietrze w każdym pomieszczeniu - w salonie, biurze czy sypialni, a dzięki stopniu ochrony IP24 można z nich korzystać nawet w łazience, ponieważ grzejnik posiada funkcję ochrony przed wilgocią.

Sprawdź ofertę sklepu 4Prestige i poznaj nasz asortyment grzejników konwektorowych Warmtec. Znajdziesz u nas duży wybór różnych modeli grzejników elektrycznych tej marki. Wybierz urządzenie grzewcze spełniające twoje oczekiwania pod kątem mocy i wydajności oraz z funkcjami dodatkowymi, na których najbardziej ci zależy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami - chętnie na nie odpowiemy i pomożemy ci w zakupie!