Aktywne filtry

Grille elektryczne Outdoorchef

Grille elektryczne Outdoorchef cechuje łatwość w obsłudze i bezproblemowe utrzymanie w czystości. Ich niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że świetnie nadają się do małych pomieszczeń czy na balkon. Grille są bardzo proste w montażu. Dzięki doczepianemu standowi, możesz korzystać z grilla w wersji złożonej albo też kładąc go na przykład na stole. Outdoorchef stosuje w swoich grillach elektrycznych innowacyjny system grzewczy Easy Reflect z reflektorem ciepła, który równomiernie rozprowadza ciepło zapewniając jeszcze lepiej przygotowane potrawy.

Aktywne filtry

Grille elektryczne Outdoorchef to najwyższej klasy grille, do użytkowania których wystarczy jedynie podłączenie do prądu. Są to wygodne urządzenia do stosowania w domu, na balkonie czy tarasie - rozwiązanie które umożliwia grillowanie osobom mieszkającym w bloku i nie posiadającym dużej przestrzeni do ulokowania grilla o większych gabarytach. Grille elektryczne Outdoorchef można wygodnie postawić na trójnożnym standzie, na wózku (stelaż z kołami dla łatwiejszego przemieszczania grilla przenośnego) lub bezpośrednio na stole czy blacie kuchennym. Po zakończonym grillowaniu, grill elektryczny możesz schować w szafce kuchennej, szafie czy pomieszczeniu gospodarczym, albo przykryć go pokrowcem i zostawić na balkonie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Easy Reflect, grill szybko się nagrzewa i utrzymuje stałą temperaturę podczas grillowania. Ciepło wewnątrz grilla jest równomiernie rozprowadzane zapewniając jednakowy stopień grillowania wszystkich potraw.

Grill elektryczny Outdoorchef służy do przyrządzania dań mięsnych, ryb i grillowania warzyw. Szybko i wygodnie przygotujesz w nim obiad dla całej rodziny lub na spotkanie ze znajomymi. Jest prosty w obsłudze i czyszczeniu, a regularna pielęgnacja po zakończonym użytkowaniu sprawi, że nie tylko będzie on wyglądał jak nowy nawet po kilku miesiącach użytkowania, ale też będzie bezawaryjnie służył przez długie lata.

Sprawdź grille elektryczne Outdoorchef dostępne w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Aktualnie oferujemy modele z serii Minichef i Chelsea. Poznaj szczegóły i specyfikację i wybierz grill elektryczny najlepszy dla swoich potrzeb. Jeśli masz wątpliwości związane z wyborem lub jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Nami doświadczeni specjaliści chętnie pomogą ci w zakupie grilla elektrycznego Outdoorchef, z którego na pewno będziesz zadowolony!