Aktywne filtry

Grille Outdoorchef

Outdoorchef to szwajcarska firma o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku. Grille produkowane przez Outdoorchef zostały zaprojektowane i opracowane przez innowacyjnych szwajcarskich inżynierów. Grille Outdoorchef to profesjonalne rozwiązanie dla miłośników grillowania. Firma ma w swojej ofercie zarówno grille gazowe, węglowe jak i elektryczne wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Każdy znajdzie tu coś dostosowanego do jego potrzeb. Elementy grilla są pokryte emaliowaną powłoką co zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości.

Aktywne filtry

Grille gazowe Outdoorchef

Grille gazowe Outdoorchef to grille ogrodowe najwyższej jakości. Szwajcarska marka już od lat stawia na zadowolenie klientów, dlatego grille od tego producenta powstają z najwyższą starannością, z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Grille gazowe Outdoorchef poza swoją funkcjonalnością mają również niezwykle estetyczny wygląd, co sprawia, że będą świetnym rozwiązaniem jako grille gazowe do ogrodu czy na taras.

Grille gazowe Outdoorchef w ofercie sklepu 4Prestige

Grille gazowe Outdoorchef Chelsea to niewielkie grille kuliste. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom są to wygodne grille przenośne, które można zabrać na piknik lub biwak. Turystyczne grille Outdoorchef Chelsea są wyposażone w wygodny składany stojak, który bez problemu zmieści się w samochodzie, okrągła konstrukcja nadaje ciekawego i eleganckiego wyglądu. Grill okrągły z pokrywą umożliwia wygodne grillowanie potraw, które utrzymują wymaganą temperaturę wewnątrz grilla, a konstrukcja umożliwia równomierne rozprowadzanie ciepła. Grille te wykonane są z najwyższą dbałością i starannością oraz z najlepszych materiałów. Są wygodne w użytkowaniu, a praktyczny pokrowiec chroni go przed zabrudzeniem i ułatwia przenoszenie (Grill gazowy Chelsea z torbą). Sprawdź szczegóły dotyczące grilla gazowego Outdoorchef Chelsea 420G i Chelsea 480G.

Grille Gazowe Outdoorchef Australia to linia wielofunkcyjnych grilli ogrodowych. Są to grille do ogrodu i na taras, na których przygotujesz różnorodne potrawy. To kilku-palnikowe grille gazowe posiadające wygodne boczne półeczki oraz zamykaną szafkę dzięki czemu łatwiej można zorganizować pracę wokół grilla i pomieścić niezbędne akcesoria do grilla oraz butlę gazową. Grille gazowe Outdoorchef Australia są większe niż modele Chelsea, dzięki dużej powierzchni do grillowania w krótkim czasie przyrządzisz potrawy dla większej ilości osób. Są to grille ogrodowe przenośne, posiadają kółka, które umożliwiają wygodne przemieszczanie grilla gazowego. Są również wyposażone w wiele dodatkowych i praktycznych funkcji jak termometr, tackę na tłuszcz, dodatkową półkę wewnątrz grilla czy aromatyzery. Sprawdź naszą szczegółową ofertę grilli gazowych Outdoorchef i wybierz model dla siebie: Australia 415G, Australia 425G lub inny.

Grille gazowe Outdoorchef Ascona to linia niewielkich przenośnych grilli, które zmieszczą się na tarasie lub małym balkonie (grill na balkon). Są to okrągłe grille z pokrywą, wyposażone w termometr. Szybko się nagrzewają i umożliwiają grillowanie bezpośrednie i pośrednie (dzięki wyposażeniu w lejek Easy Flip). Dowiedz się więcej na temat tych grilli gazowych marki Outdoorchef. Sprawdź szczegóły modelu Ascona 570G lub innych z tej serii.

Grille gazowe Outdoorchef Dualchef to linia nowoczesnych grilli gazowych, w których wykorzystano technologie ułatwiające i uprzyjemniające grillowanie. Dwustrefowy piekarnik działa w sposób niezależny od siebie, dzięki czemu grillowanie jest jeszcze bardziej elastyczne - można w tym samym czasie przygotowywać dania wymagające różnych temperatur. Grille gazowe Dualchef posiadają wiele zalet. Mają składane boczne półki, wygodne uchwyty na akcesoria oraz pojemną szafę na dużą butlę, tackę i pojemnik na zbierający się tłuszcz, aromatyzery i wiele innych. Sprawdź specyfikację poszczególnych modeli grilli gazowych Outdoorchef z tej serii, m.in. Dualchef 315G, Dualchef S 325G czy Dualchef 415G.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze grilla gazowego najlepiej dostosowanego do Twoich wymagań, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą ci dokonać wyboru, z którego będziesz zadowolony!