Aktywne filtry

Promienniki gazowe MalTec

Promienniki gazowe Maltec idealnie pasują do ogrodów, na balkony, tarasy oraz do restauracji. Charakteryzują się równomiernym ogrzewaniem otoczenia. Promienniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są trwałe oraz wyróżniają się stylowym i minimalistycznym designem. Maltec w swojej ofercie posiada promienniki gazowe o różnych konstrukcjach oraz z klkoma typami daszków. Wszystkie promienniki są bezpieczne dla środowiska oraz spełniają normy obowiązujące w Europie.

Aktywne filtry

Promienniki gazowe MalTec to świetny wybór, jeśli szukasz skutecznego i mobilnego urządzenia grzewczego do ogródka restauracyjnego, prywatnego ogrodu, ogródka zimowego czy na taras. To rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu nawet w trakcie niepogody i niższych temperatur panujących na zewnątrz. Dzięki promiennikom gazowym MalTec wydłużysz okres spotkań z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu.

Zalety promienników gazowych Maltec

Promienniki MalTec to promienniki zasilane gazem z butli. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ ponieważ butle na gaz są łatwo dostępne i przystępne cenowo. Obsługa promiennika gazowego (pokrętło do regulacji mocy), wymiana i podłączenie butli jest bardzo prosta, nie powinna nikomu sprawić problemu. Promienniki są urządzeniami bezpiecznymi, szeroka podstawa, solidna konstrukcja zapobiegają przewróceniu urządzenia (a nawet jeśli z jakiegoś powodu promiennik by się przechylił, dopływ gazu zostanie natychmiast odcięty). Promienniki gazowe MalTec rozprowadzają ciepło równomiernie, a modele wyposażone w kapelusz zmniejszają straty ciepła. Promienniki gazowe MalTec są urządzeniami mobilnymi. Mimo swoich niemałych rozmiarów, łatwo je przenieść, ponieważ zostały wyposażone w wygodne kółka.

Do produkcji promienników gazowych MalTec zastosowano materiały najwyższej jakości, dzięki czemu, urządzenia są niezwykle trwałe i bezawaryjne. Decydując się na zakup takiego urządzenia grzewczego, możesz mieć pewność, że będzie to zakup na lata.

W sklepie 4Prestige oferujemy kilka modeli promienników gazowych MalTec. Poznaj szczegóły i specyfikację promienników GH145, GH145SV, GH285, FL145, FL175 i FL255. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do twojej dyspozycji. nasi specjaliści chętnie pomogą ci dokonać najlepszego wyboru

Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym 4Prestige.