Aktywne filtry

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 529,00 zł - 2 065,00 zł

Promienniki gazowe

Promienniki gazowe Vulkan to bezpieczne i ekonomiczne generatory ciepła wykonane w Polsce przy udziale części z UE co gwarantuje dostępność elementów zamiennych i gwarancję. Elegancki, a zarazem minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w każde wnętrze tarasowe czy też przydomowy ogród. Produkty Vulkan  mogą być także używany w ogródkach restauracyjnych lub hotelowych.
Specjalny system odprowadza spaliny ponad górny daszek, zatem osoby przebywające w jego zasięgu nie mają styczności z oparami. Optymalny efekt cieplny znajduje się na wysokości 1.2 m, a nie jak w przypadku innych tego typu produktów u samej góry. Produkty tej marki są energooszczędny- koszt grzania wynosi jedynie około 2,5 zł za 1 godzinę, a zastosowanie odbłyśnika na rurze promieniowej zwiększa o 30 % efekt cieplny co sprawia, że uzyskujemy podobne wartości grzewcze jak w przypadku promienników o większym zużyciu gazu.
Urządzenia Vulkan są nierdzewne i odporne na działania atmosferyczne. Promienniki można umieszczać pod otwartymi parasolami o wysokości 2.5 m na pierwszej nastawie. Przy takim użyciu promiennik jest 0.5m poniżej parasola, a temperatura nie przekracza tam 50° C. W pomieszczeniach otwartych i przewiewnych należy eksploatować produkt 0.6 m od daszka, a w miejscach półotwartych- 1 m od daszka.

Aktywne filtry